Salleham

Goto down

Salleham Empty Salleham

Odoslať pre Salleham za Pi 7 jún - 16:51

Názov: Throw of cards
Level: 1
Zaradenie: Vietor
Účinok: Užívateľ po nepriateľovi vyhodí najviac 4 karty, ktoré sú na stranách rezavé, takže ak zasiahnu cieľ, môžu sa do neho zabodnúť.

Názov: Spur
Level: 1
Zaradenie: Svetlo
Účinok: Užívateľ v tesnej blízkosti vykopne svoje nohy a ostrohami zabíja nepriateľa.


Názov: Shot of card
Level: 2
Zaradenie: Vietor, Svetlo
Účinok: Užívateľ po nepriateľovi vyhodí 1 karty, tá má však väčšiu silu ako obyčajné, karty pretože je nabitá aj svetelnou energiou. Je v podstate rýchlejšia, čím aj prieraznejšia a silnejšia.

Názov: Flying of cards
Level: 2
Zaradenie: Vietor
Účinok: Užívateľ nechá svoje karty levitovať v priestore a môže s nimi manipulovať podľa svojho zmyslenia. Najviac ich môže nechať lietať 4


Názov: Size of cards
Level: 3
Zaradenie: Vietor
Účinok: Užívateľ zväčší svoje karty na väčšie. S rozmermi 2x1 m. Majú väčší účinok, no sú však pomalšie

Názov: Ultimate Defence
Level: 3
Zaradenie: Svetlo, Temno
Účinok: Užívateľ zväčší svoje karty na väčšie. S nimi obklopí seba a tak sa stane nezraniteľným pre všetky fyzické útoky a niektoré magické. Užívateľ je bránený, pokiaľ sám nenechá karty od seba opustiť. S kombináciou kúzla Fly on Card, môže zaistiť aj ochranu zo spodku.


Názov: Card of Speed
Level: 4
Zaradenie: Vietor, Svetlo
Účinok: Toto kúzlo je pasívne. Patrí medzi 4 základné kartové typy. Teda v Sallemovom prípade platí to, že ak nadobudne toto kúzlo, môže takýto typ karty hádzať po nepriateľovi ako chce. Nemusí teda používať len obyčajné karty, ale práve karty rýchlosti. Môže sa tak kombinovať s ostatnými kartovými kúzlami, ako napríklad Throw of cards, či Shot of card. Každý typ môže ovplyvniť po zasiahnutí jeden status nepriateľa, teda pridá určitému útoku bonusový účinok. V prípade Card of Speed, zníži súperovu rýchlosť o 1 bod. Ak je použitá s kombináciou techniky Shot of cards tak sa po zásahu jeho rýchlosť zníži o 2 body.

Názov: Fly on card
Level: 4
Zaradenie: Vietor, Svetlo
Účinok: Užívateľ môže lietať na jednej zo svojich obrovských kariet


Názov: Huege Throw of cards
Level: 5
Zaradenie: Vietor
Účinok: Užívateľ po nepriateľovi vyhodí najviac 10 kárt, ktoré sú na stranách rezavé, takže ak zasiahnu cieľ, môžu sa do neho zabodnúť.

Názov: Card of Stamina
Level: 5
Zaradenie: Vietor, Svetlo
Účinok: Toto kúzlo je pasívne. Patrí medzi 4 základné kartové typy. Teda v Sallemovom prípade platí to, že ak nadobudne toto kúzlo, môže takýto typ karty hádzať po nepriateľovi ako chce. Nemusí teda používať len obyčajné karty, ale práve karty rýchlosti. Môže sa tak kombinovať s ostatnými kartovými kúzlami, ako napríklad Throw of cards, či Shot of card. Každý typ môže ovplyvniť po zasiahnutí jeden status nepriateľa, teda pridá určitému útoku bonusový účinok. V prípade Card of Speed, zníži súperovu výdrž o 1 bod. Ak je použitá s kombináciou techniky Shot of cards tak sa po zásahu jeho výdrž zníži o 2 body.


Názov: Card of Strenght
Level: 6
Zaradenie: Vietor, Temno
Účinok: Toto kúzlo je pasívne. Patrí medzi 4 základné kartové typy. Teda v Sallemovom prípade platí to, že ak nadobudne toto kúzlo, môže takýto typ karty hádzať po nepriateľovi ako chce. Nemusí teda používať len obyčajné karty, ale práve karty rýchlosti. Môže sa tak kombinovať s ostatnými kartovými kúzlami, ako napríklad Throw of cards, či Shot of card. Každý typ môže ovplyvniť po zasiahnutí jeden status nepriateľa, teda pridá určitému útoku bonusový účinok. V prípade Card of Speed, zníži súperovu silu o 1 bod. Ak je použitá s kombináciou techniky Shot of cards tak sa po zásahu jeho silu zníži o 2 body.

Názov: Card of Inteligence
Level: 6
Zaradenie: Vietor, Temno
Účinok: Toto kúzlo je pasívne. Patrí medzi 4 základné kartové typy. Teda v Sallemovom prípade platí to, že ak nadobudne toto kúzlo, môže takýto typ karty hádzať po nepriateľovi ako chce. Nemusí teda používať len obyčajné karty, ale práve karty rýchlosti. Môže sa tak kombinovať s ostatnými kartovými kúzlami, ako napríklad Throw of cards, či Shot of card. Každý typ môže ovplyvniť po zasiahnutí jeden status nepriateľa, teda pridá určitému útoku bonusový účinok. V prípade Card of Speed, zníži súperovu inteligenciu o 1 bod. Ak je použitá s kombináciou techniky Shot of cards tak sa po zásahu jeho inteligenciu zníži o 2 body.


Názov: Spining Spur
Level: 7
Zaradenie: Svetlo
Účinok: Užívateľ roztočí svoje ostrohy. Tie nadobudnú ultimátnej obrany, a každej veci, ktorej sa dotknú prelomia na poli. Ide hlavne o ničenie súperovej zbrane a jej prepolení.
Názov: Card of Resist

Resistence of card
Level: 7
Zaradenie: Svetlo, Temno
Účinok: použije všetky svoje 4 typy kariet a rozmiestni ich okolo užívateľa vo vzdialenosti najviac 10m. každú na každú svetovú stranu. V tom sa kúzlo aktivuje, a nepriateľ sa stane do konca súboja veľmi slabý voči veterným útokom.


Názov: Boom
Level: 8
Zaradenie: Vietor
Účinok: Salleham hodí do vzduch balíček kariet. Následne o niekoľko sekúnd na to balíček vybuchne a všetky karty začnú strieľať na okolo. Balíček obsahuje 108 kariet.

Názov: Storm of cards
Level: 8
Zaradenie: Vietor
Účinok: Užívateľ po nepriateľovi vyhodí najviac 25 kárt, ktoré sú na stranách rezavé, takže ak zasiahnu cieľ, môžu sa do neho zabodnúť.


Názov: Typhoon of card
Level: 9
Zaradenie: Vietor, Svetlo, Temno
Účinok: Užívateľ vyšle po nepriateľovi roj kariet, ktorý sa v jeho okolí premení na vír za kariet. Tento mu zabráni vo výhľade a karty mu začnú škriabať po tele celkom veľkou rýchlosťou. Ak je tento útok použitý s niektorým typom kariet, zníži určitý status o 1. Naraz môže v jedno víre použiť všetky štyri typy. Tento útok sa môže použiť iba raz za súboj

Názov: Twist Fate
Level: 9
Zaradenie: Svetlo, Temno
Účinok: Užívateľ poklepe po jednej zo svojich kariet. Podľa toho aký je to typ karty, odhalí hodnotu daného statusu nepriateľa. Teda ak poklepe po Card of Speed, Salleham odhalí jeho rýchlosť atď. ...


Názov: Card labyrinth
Level: 10
Zaradenie: Vietor
Účinok: Užívateľ vytvorí zo svojich obrovských kariet veľký labyrint, v ktorom uväzní svojich nepriateľov. Samotný Labyrint, je zostrojený ako zo strán tak aj z vrchu, takže nepriateľ nemá šancu ujsť. V labyrinte sa taktiež nachádza veľ rôznych smrtiacich nástrah. Doposiaľ, sa nikomu nepodarilo uniknúť z tohto labyrintu. Na to však aby mohol byť labyrint vystavaný, musia byť karty zväčšené. Tento útok sa môže použiť iba raz za súboj.

Názov: Flying of cards II
Level: 10
Zaradenie: Svetlo, Temno
Účinok: Upgrade kúzla Flying of cards s max. obmedzením však 10.
Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

http://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Salleham Empty Re: Salleham

Odoslať pre Alex Inferno za Pi 7 jún - 19:24

POVOLENÉ
Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.