Path of Heores
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miesto ťažby a spracovania kovov

3 posters

Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Alex Inferno St 5 jún - 4:46

Miesto ťažby a spracovania kovov Nvmco
Toto miesto je už dlhú dobu využívané na ťažbu a spracovanie kovov. Strážia tu strážci , ktorí dozerajú na výrobu a aby mohli všetok spracovaný kov doviesť do Kráľovstva.
Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Horus Ne 23 jún - 15:21

Po dlouhé cestě jsem se konečně za soustavného remcání té malé holky doplahočil až k dolu. Přešel jsem most a hledal jsem někoho, kdo by mi mohl pomoct s mou úlohou. Pak jsem došel k nějakému zřejmě obchodníkovi s kovy a zeptal jsem se ho. Potřeboval bych nějaké kovy, pro kováře z Aracca. Máte tu něco? 
Horus
Horus
LVL1

Počet príspevkov : 15

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre NPC Ne 23 jún - 15:25

Predajca



,,Samozrejme, že máme. " Odpovedal stručne. Pozrel do papierov, v kotrých mla niečo napísané a začal v nich listovať. ,,Aracca, Aracca..." Ticho si šepkal sám pre seba. ,, A tu to máme."  Nakoniec prehlásil ,,No je toho dosť. Si si istý, že to zvládneš?"
NPC
NPC
LVL2

Počet príspevkov : 56

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Horus Ne 23 jún - 15:28

Pobaveně jsem se zašklebil na tu holku a pak jsem přikývl na souhlas prodejci. S vozíkem by to bylo lepší, ale mám tu pomocnici. Ukázal jsem na ni a znovu jsem se pobaveně podíval co bude dělat. Pohybem úst jsem naznačil: To máš za to. Otočil jsem se k prodejci a zeptal se. Kolik že toho vlastně je?
Horus
Horus
LVL1

Počet príspevkov : 15

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre NPC Št 27 jún - 17:31

Predajca


Koľko toho je? Položil predajca rečnícku otázku a pozrel sa do papierov. Ak si šikovaný tak toho nie je moc. Ale silno moc pochybujem , že to dievča by sa hrnulo do práce, ha? Predajca sa pozrel na to malé dievča a usmial sa na ňu.
NPC
NPC
LVL2

Počet príspevkov : 56

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Alex Inferno Št 27 jún - 18:06

Tss, to je blbec. Pozrela som na toho dedka. Pozeral sa na mňa ako keby ma chcel znásilniť. Do statusu pedofil mu chýbal už iba cukrík. Vyplazila som naňho jazyk. Jasné , že sa mi nechce som ešte len malé dievča. A ty! Otočila som sa na toho C niekoho , stále som nevedela ako sa volá a on mi to nechcel zopakovať. Ukázal som naňho prstom hoci som vedela , že je to neslušne. Ty mi nehovor pomocníčka keď nechceš aby som ti niečo urobila!
Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Horus Pi 28 jún - 17:47

Tak mi ukažte kde to je. Promluvil jsem po delší odmlce a pak jsem dodal. Já už to nějak poberu. Podíval jsem se na tu holku a pokrčil jsem rameny v gestu: "Co já vím." No jo co já vlastně o ní vím. Pomyslel jsem si a pak jsem se na ni škodolibě usmál. Víš co se dělá malým otravným holkám co pořád prudí a neumějí zavřít pusu? Přejel jsem si ukazováčkem po krku a zasmál jsem se. Brzdi s tím rýpáním.
Horus
Horus
LVL1

Počet príspevkov : 15

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre NPC Pi 28 jún - 19:56

Predajca

Predajca iba pozoroval hádku tých dvoch. Ehm, zakašlal predajca aby sa naňho obidvaja pozreli a dávali pozor. Dávaj dobrý pozor nie , že sa pomýliš. Takže pôjdeš dole touto cestou.Predajca ukázal na cestu , ktorá viedla z obrovskej skaly , na ktorej sa nachádzali. Zájdeš do bane , nájdeš ju pretože je to jediná cesta , ktorá vedie do stredu tejto veľkej skaly. Pred vstupom budú strážci, vojaci nášho kráľa. Povieš im , že ťa posielam ja, predajca z kopca a oni ta pustia a dajú dostatočnú výbavu. Pôjdeš hlbšie do bane a naťažíš tzv. modrý kameň. Modrých kameňov je veľmi málo a nachádzajú sa za obrovskými hrudami železa. Musíš mať dobrý krompáč a hlavne veľa sily aby si to zvládol. Donesieš mi 5 kúskov toho kameňa. Rozumieš? Predajca pozrel na malé dievča. No ale silno pochybujem , že teba tam pustia dievčatko. Budeš si musieť nájsť inú prácu.
NPC
NPC
LVL2

Počet príspevkov : 56

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Alex Inferno Pi 28 jún - 20:01

To ako myslí vážne?!? Pozrela na toho týpka. On si fakt myslí , že sa ho bojím ? Ty ani nevieš čo dokážem tak mi nehovor , že by si ma zabil. Vyplazila naňho jazyk a pozrela na toho dedka. Prečo na mňa stále pozerá bože a prečo si myslí , že som sem prišla robiť ? Ujasnime si fakty. Ja! Som! Sem! Neprišla! Pracovať! Ty pedofil! Vyzerám snáď , že by som sa hodila do bane?
Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Alex Inferno Po 8 júl - 21:33

Neaktivita (presun)
Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Horus Št 18 júl - 7:50

Přikývl jsem a té holky jsem si nevšímal, odešel jsem k dolu.
Zdravím, posílá mě tam prodejce z kopce, abych mu zašel něco vytěžit. Máte nějaký krumpáč nebo něco? Zeptal jsem se a čekal jsem co z nich vyleze. Snad mi dají všechno a nebudou se vyptávat.
Horus
Horus
LVL1

Počet príspevkov : 15

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre NPC Št 18 júl - 8:23

Strážní
Podívali se napřed na tebe, změřili si tě od hlavy až k patě, poté se podívali na sebe. přikývli a ustoupili ti z cesty.
Zevnitř jsi mohl zaslechnout několik dalších pracovníků.
Uvnitř najdeš všechno potřebné, k tomu aby jsi mohl bezpečně kopat. Výbavy je tam dost. Ještě před tím než budeš pokračovat ale řekni, kolik čeho máš nakopat. Pak můžeš v klidu pokračovat.
NPC
NPC
LVL2

Počet príspevkov : 56

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Horus Št 18 júl - 9:08

Přikývl jsem a pak jsem tedy odpověděl. Řekl mi že mám natěžit nějakej modrej šutr, pět kusů. Počkal jsem chvíli a pak jsem prošel dovnitř. Vzal jsem si výbavu a šel jsem hlouběji no dolu, kde jsem začal kopat.
Horus
Horus
LVL1

Počet príspevkov : 15

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre NPC Št 18 júl - 10:54

Strážní pokračovali v tom co běžně dělali a jen se divně usmáli.
Potom jsi si všiml, že někteří pracovníci jsou už hodně unavení. Nelíbilo se ti tu.
Když si byl na cestě do hlubších částí dolu, jeden zpracovníků na chvíli zajásal, ale poté zklamaně zahodil něco modrého zasebe, ignorujíc svůj nález.
NPC
NPC
LVL2

Počet príspevkov : 56

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Horus Št 18 júl - 12:51

Procházel jsem kolem nějakého pracovníka, co začal jásat. Jeho radost nevydržela dlouho a zahodil něco modrého.  Že bych měl první kus? Pomyslel jsem si a šel jsem tu věc zvednout. Když jsem to udělal, pokračoval jsem dál k místu, které mi popsal prodejce. Je to ono, nebo není? Ptal jsem se sám sebe.
Horus
Horus
LVL1

Počet príspevkov : 15

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre NPC Pi 19 júl - 8:32

Když se sebral první kus modrého šutru, ucítil jsi jak se na tebe všichni v místnosti podívali.
dokonce jsi i zaslechl jak někdo pronesl.
Pokudpřišel pro tohle, tak je to fakt chudák. Poté se zase všichni dali do práce.
Když jsi dorazil na místo a zeptal se sám sebe. Něčí hlas za tebou ti odpověděl.
Ne, není. Tenle druh kamene tady můžeš, i nemusíš najít.
Když jsi se otočil, uviděl jsi jakéhosi dědu, opřeného o hůl z nějakého velmi starého dřeva.
Díval se na tebe s milým úsměvem.
NPC
NPC
LVL2

Počet príspevkov : 56

Návrat hore Goto down

Miesto ťažby a spracovania kovov Empty Re: Miesto ťažby a spracovania kovov

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.