Ako spísať Kúzla?

Goto down

Ako spísať Kúzla? Empty Ako spísať Kúzla?

Odoslať pre Salleham za St 5 jún - 19:25Kostra pre spísanie kúzla:

Názov:
LVL:
Zaradenie:
Účinok:
BOS:


Názov: Názov vašeho kúzla, ktorý vždy treba povedať, keď kúzlo použijete
LVL: Level od kotrého môžete dané kúzlo používať.
Zaradenie: Zem, Voda, Vzduch, Oheň, Svetlo/Temno, každé kúzlo musí by ťa zradené do jedného odvetvia, upozornujem všetky
Účinok: Ako kúzlo vyzerá, popis ako vypadá, čo robí a aký je jej účinok.Ak treba nejaké špeciálne podmienky treba napísať.
BOS: Ak je treba nejaká špeciálna hodnota BOS treba spísať.


Naposledy upravil Admin dňa Št 6 jún - 13:26, celkom upravené 1 krát.
Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

https://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ako spísať Kúzla? Empty Re: Ako spísať Kúzla?

Odoslať pre Salleham za Št 6 jún - 12:42

Kúzla

Kúzla v každej hre zohrávajú veľkú úlohu. Slúžia ako podporný prostriedok v boji ale aj v plnení, rôznych každodenných povinností a úloh. Treba však dbať na to, aké kúzla vymýšľame, pretože nepremyslené a nerozvážne kúzla nemusia byť povolené.

Ako spisovať kúzla?
Kúzla treba spisovať do sekcie Kúzla. Na začiatku môže vaša postava ovládať 2 kúzla. A v každom ďalšom leveli bude môcť pridať ďalšie 2 kúzla. Teda pre každý jeden level to bude 2 kúzla. Po tom ako spíšete kúzla pre daný level, pôjdu na schválenie. Po dohovore s adminom a ich odsúhlasení môžete kúzla používať.
Koľko kúziel môže mať moja postava?
Vaša postava môže ovládať najviac 20 kúziel. Je to primeraný počet na to, aby vaša postava nebola slabá a zase ani neprevyšovala počet kúziel, ktoré budete potrebovať v boji. Tento počet nemôže byť prekročený. Môže byť však menší ako 20, teda keď vaša postava bude ovládať menej kúziel. Treba však na to dávať pozor a ak upozorniť na to pri spisovaní vašich kúziel, pretože admin, ktorý vaše kúzla schvaľuje si to nemusí všimnúť a myslieť si, že už žiadne iné kúzla nechcete, aj keď by ste chceli a váš počet neprekročil 20.

Ako je to s kúzlami a levelmi
Kúzla a leveli spolu vzáojme veľmi súvisia. Treba dbať na to, že v leveli dva predsa nemôže vaša postava ovládať najsilnejšie kúzlo, preto kúzla, ktoré chcete mať v ďalšiom leveli môžu len o malý krôčik previšovať silu tých ktoré už ovládate.
Taktiež je veľmi dôležité, že v každom levely sa môže vaša postava naučiť max. 2 kúzla. To znamená, že po dosiahnutí nové levela bude môcť vaša postava ovládať max. 2 nové kúzla. Treba na to dbať a pri spísaní kúziel pozerať, na levely jednotlivých kúziel, aby neboli rovnaké, ale v každom levely max 2 kúzla.

Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

https://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.