Ako ozbrojiť a vybaviť svoju postavu?

Goto down

Ako ozbrojiť a vybaviť svoju postavu? Empty Ako ozbrojiť a vybaviť svoju postavu?

Odoslať pre Salleham za St 5 jún - 19:27

Na čo slúži výbava vašej postavy?

Výbava vašej postavy slúži hlavne na zvýšenie hodnoty statusov BOS. Je to jediná možnosť ako zlepšiť svoju postavu a zvýšiť tak jeho silné ale aj slabé stránky. Taktiež však výzbroj slúži pre obranu voči magickým útokom, rôznymi očarovanými predmetmi sa môžete brániť rôznym typom mágie.

Ako môže predmety získať?
Predmety môžete získať z obchodu, kúpení za splnenie rôznych misií u rôznych obchodníkov, v kráľovstve. Tieto misie môžu trvať, veľmi krátko no aj veľmi dlho a každá misia má iné požiadavky.

Ako vyzbrojiť postavu?
Ak získať jeden predmet bude vám zapísaný v charaktery vo vašom inventári. To však neznamená, že vaša postava je týmto predmetom vybavená. musí si ju totiž na seba nasadiť a to tak, že napíše niektorému za adminov, a ten vám daný predmet na postavu nasadí. Potom vám aj automaticky v charaktery zmení vaše BOS, ktoré získate po nasadení, alebo dopíše magické očarovanie.

Čo všetko môžem získať?
Zbrane- slúžia hlavne na zvýšenie Str a Int vašej postavy, ale taktiež môžu zvýšiť aj ostatné statusy.
Brnenia- slúžia na zvýšenie Def vašej postavy, ale môžu zvýšiť aj ostatné statusy.
Šperky- slúžia na zvýšenie Res vašej postavy al aj iné rôzne statusy.
Iné- medzi tieto patria rôzne veci, ktoré slúžia však iba ako dočasné predmety, teda ak ich použijete, tak zmiznú

Ak chcem vlastný predmet?
Ak chcete vlastné predmety stačí len napísať alebo sa dohodnúť s niektorý z adminov, on vám potom pridelí opis k vašej zbrani aj podmienky pre získanie, či u ktorého kupca ich môžete kúpiť.

Čo ak chcem nepotrebné predmety predať?
Ak máte vo vašom inventári veci, ktoré už nepotrebujete, môžete ich predať na Burze, v niektorom z Centier. Za predaj v Burze, vám môže niekto iný ponúknuť ako proti hodnotu iný predmet, ktoré následne môžete spolu vymeniť.

Ako treba postupovať pri burze?
V prvom rade vojdete do burzy, musíte sa tam však reálne nachádzať, následne napíšete, čo chcete predať, potom už môžete odísť a sledovať, či sa na burze neukázal niekto, iný kto váš predmet chce, dostavíte sa na burzu, a môžete sa začať dohadovať o tom, čo chcete ako proti hodnotu.
Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

https://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.