Salleham

Goto down

Salleham Empty Salleham

Odoslať pre Salleham za Pi 7 jún - 13:28

.:Meno:.
Salleham
.:Vek:.
24
.:Pohlavie:.
Muž


.:Povolanie:.
Mág
.:Zameranie:.
Kartár
.:Schopnosti:.
Používa balíčky žolíkových kariet, na boj proti svojim nepriateľom. Tieto karty využíva rôzne, hádže ich po nepriateľovi ale využíva ich aj na veľa iných taktík, ktorými sa snaží zabiť svojho nepriateľa. Karty dokáže taktiež zväčšovať, a tak z kariet s rozmermi 10x7 cm vie vytvoriť obrovské karty veľkosti 2x1 m. Zväčšovanie kariet, je niekedy veľmi výhodné, no sú samozrejme neohrabanejšie a ťažko sa s nimi manipuluje.


.:Charakter:.
Jeho výzor popisuje obyčajného američského hráča s koženými špicatými topánkami na nízkom opätku s ostrohami na päte. Samozrejme mu nechýbajú voľné nohavice hnedej farby a tmavohnedá vesta prehodená cez károvanú košeľu. A na hlave bez pochýb nosí kovbojský klobúk. Nosí dlhšie hnedé farby, ktoré prekrývajú celkom špicatý nos a modré oči. Premýšľa nad všetkým čo sa okolo neho deje, ale aj o budúcnosti, či už blízkej alebo vzdialenej, je pokojným človekom, najskôr si rozmyslí čo urobí až potom koná.
.:História:.
Salleham sa narodil v jednom z piatich Centier, no vyrastal v malej dedinke neďaleko Araccy. Mal veľmi fajn detstvo, samozrejme chodil od školy a už tam si všimli, že matematiku zvláda ľavou zadnou. Mal veľa kamarátov aj napriek tomu, že bol veľmi inteligentný ba až ľudovo pomenované kockár. Čoskoro však škola skončila a on hľadal uplatnenie, kde by sa mohol ujať s jeho inteligenciou. Raz zhodou náhod narazili na jedno kasíno Aracce. To už tam totiž býval. Hranie sa mu veľmi zapáčilo, a to hlavne preto, že vďaka svojej matematike, vedel vyhrávať nemalé čiastky. Avšak po ako to býva po víťazstve nastáva pád. A tak sa stalo aj v jeho prípade. Čierna garda prišla na to, že Salleham prepočítava, a preto vyhráva. Okamžite ho zhabali a uväznili. Nebolo to príjemné. NO za ten čas, čo Salleham strávil vo väznici zvyšoval svoju inteligenciu a stretol sa z jedným záhadným mužom, ktorý mu povedal, že ak sa chce pomstiť, má sa po tom ako ho pustia vybrať do tajného tábor. Salleham tak spravil. Keď sa tka stalo, zistili, čo sa v tábore deje a sám sa začal priúčať umeniu, ktoré tam prevládalo. Nakoniec využil svojich vlastných skúsenosti a schopností, až sa z neho stal jeden z bojovník proti kráľovi.

.:BOS:.
Str- 4, Def- 2, Int- 5, Res- 3, Spd- 4, Stm- 3
Spolu 21


Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

https://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Salleham Empty Re: Salleham

Odoslať pre Alex Inferno za Pi 7 jún - 13:30

POVOLENÉ
Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.