Alex Inferno

Goto down

Alex Inferno Empty Alex Inferno

Odoslať pre Alex Inferno za Pi 7 jún - 19:21

Meno
Alex Inferno
Vek
13
Pohlavie
žena
Rasa
človek
Povolanie
mág
Zameranie
Element energie , bariéry
Schopnosti
Alex má schopnosť ovládať element energie , ktorý jej umožňuje hýbať , presúvať či dokonca ničiť a skladať veci. Tento element jej hlavne pomáha spevňovať bariéry.


Charakter:
Alex je malá vysoká asi tak 1 a pol metra. Nosí ružové šaty a na hlave svojho malého kamaráta , ktorý sa volá Steak. Má dlhé blond vlasy a má veľmi škodoradostné úmysly. Dobrý znak podľa , ktorého ju spoznáte je ten , že jej oči sú modré teda až do vtedy kým nezačne bojovať. Oči jej sfialovejú a vtedy začína šou.
História:
Alex sa narodila už po vojne , keď patrila každá zem pod kráľovstvo. Zo začiatku sa mala dobre chodila sa von hrávať s kamarátmi , ako každé malé dieťa. Nikto ani Alex nevedela , že je mág a tak to malo aj zostať. Ak by sa niekto dozvedel , že Alex a jej rodina sú mágovia zabili by ich a Alex tiež. Alex si žila bezstarostný život plný hier a zábavy. Začala chodiť do školy kde sa jej veľmi páčilo. Chodievala tam zo svojimi kamarátmi a tak naplno využívala svoj detský život. Raz sa Alex hrala vonku až do večera, bola už tma ale Alex sa nebála a pomaly sa blížila domov. Keď uvidela, že sa v dome svieti pomyslela si , že jej rodičia budú nadávať a tak sa ešte chvíli schovávala za domom , keď začula divné hlasy. Alex sa pozrela cez okno do vnútra a uvidela tam vojakov aj s jej rodičmi. Alex sa schovala pod okno a počúvala o čom sa rozprávali. Alexiných rodičov niekto udal , že sú to mágovia a preto boli zajatý. Alexine oči sa zmenili na fialové a na Alexinej ruke sa objavila veľká energetická guľa , ktorá smerovala do domu na vojakov. Guľa nikoho nezranila no spustila veľkú paniku. Alex nebola blbá a preto vedela čo musí urobiť. Hodila ďalšiu guľu do vedľajšej budovy a vojaci sa rozbehli tam. Alex vstúpila do domu cez okno a rozbehla a k rodičom. Rodičia aj Alex plakali ale povedali jej nech utečie a nech nikomu neverí. Alex nevedela kam má utekať a tak utekala do najbližšieho lesa a utekala a utekala až sa objavila v lesíku , v ktorom si postavila stromový úkryt...
BOS:
Str- 1 Def-2, Int- 5, Res- 4, Spd- 5, Stm-4
Spolu 21


Naposledy upravil Alex Inferno dňa Ne 9 jún - 12:41, celkom upravené 3 krát.
Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Alex Inferno Empty Re: Alex Inferno

Odoslať pre Salleham za Pi 7 jún - 19:32

Povolanie iba Mág

A bodov máš 22
Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

https://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Alex Inferno Empty Re: Alex Inferno

Odoslať pre Salleham za Pi 7 jún - 19:37

Povolené
Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

https://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Alex Inferno Empty Re: Alex Inferno

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.