Horus

Goto down

Horus Empty Horus

Odoslať pre Horus za Pi 7 jún - 20:01

Meno: Horus
Vek: 19
Pohlavie: Muž
Rasa: Člověk
Povolanie: Bojovník/mág
Zameranie: Bojová kouzla
Charakter:Hor chodí v černých kalhotách, pevných kožených botách a lehké kožené vestě, kterou má jako brnění. Na zádech má v pouzdře Khopesh, zvláštní meč. Má zlaté pravé oko jako slunce a stříbrné levé jako měsíc a má oholenou hlavu, na které má tetování. Je to veselá kopa, ale i silný a nesmlouvavý nepřítel. Je přátelský, ale musí se s tím člověkem lépe seznámit aby si ho pustil až tak k tělu.
Schopnosti:Umí používat magii Slunce a Měsíce, díky tomuto je často spojován s bohem nebes, slunce a měsíce Horem. Taky pokud nemůže mluvit, dokáže načrtnout do vzduchu hyeroglif, který je určen pro dané zaklínadlo a to pak zapůsobí stejně jako když je vysloveno.Tetování na hlavě usměrňuje proud energie do kouzel, a tak jsou méně namáhavá a tetování na paži umožňuje aby i s méně vynaloženou energií bylo zaklínadlo maximálně účinné. Umí bojovat s mečem, a to celkem dobře. Taky dokáže své osobní věci odkládat do "prázdna", odkud je nikdo kromě něj nemůže vytáhnout. On je může vytáhnout kdekoliv a kdykoliv.

História:
Hor se narodil v Aracce, měl to už od narození těžké. Jeho rodiče byli mágové a i když se to snažili skrývat, nakonec je v bitvě zabil zlý král. Po té co zemřeli se ho ujal strýc, který byl také mág, ale už nebyl nejmladší. Vzal si hocha k sobě a v chatce pryč od civilizace ho vychovával v bojovníka, v mocného mága. Chlapec se dostal do civilizace jen, když se odvážil se strýcem na nákup. Lidem ale bylo podezřelé že chlapce ani jeho strýce nevídají ve městě často. Jednoho dne si hrála skupinka lidí v lese a omylem narazila na mýtinu s chatou, u které se zrovna cvičil Hor v používání kouzel. Děti se vystrašili a utekli do vesnice. Zanedlouho k chatce dorazili vesničané a měli s sebou i dobré bojovníky. Nechtěli aby se na ně král hněval ještě více a tak se pustili do křížku s Horovým strýcem. Ten jich mnoho skolil, ale nemohl porazit tolik lidí, už byl starý a nešlo mu to tak jako dříve. Chlapec viděl že je se strýcem konec a vydal se na útěk. Putoval po zemích, aby zůstal skryt zraku krále a nyní se rozhodl bojovat.

BOS:
Str- 4
Def-3
Int- 3
Res- 4
Spd- 3
Stm-4


Naposledy upravil Horus dňa So 8 jún - 18:46, celkom upravené 12 krát.
Horus
Horus
LVL1

Počet príspevkov : 15

Návrat hore Goto down

Horus Empty Re: Horus

Odoslať pre Salleham za So 8 jún - 7:39

Povolanie: Bojovník, Mág
Schopnosti: skús tam opísať viac toho, to čo si mne hovoril napr.
Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

https://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Horus Empty Re: Horus

Odoslať pre Alex Inferno za So 8 jún - 18:57

POVOLENÉ
Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Horus Empty Re: Horus

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.