Zed

Goto down

Zed Empty Zed

Odoslať pre Zed za Pi 7 jún - 21:34

Zed League_of_legends___zed_by_voqus-d5m5mjd
''Balance is a lie - we are the true ninjas.'' -- Zed
Meno: Zed

Prezývka: Shadow Master

Vek: Neznámy (jedná sa vlastne o tieň, môže byť už aj 200-ročný xD)

Pohlavie: Muž/ské

Rasa: Mnohí ho opisujú ako tieň, ktorý na sebe nosí brnenie... čiže je to taký tieňový muž xD.

Povolanie: Bojovník

Zameranie: Schopnosti s tieňom, bojové umenia

Schopnosti: Tieňové schopnosti (manipulácia s tieňom, vytváranie tieňových klonov, dokáže aj vziať tieň niekoho iného a niečo s ním spraviť, môže sa ukrývať v tieňoch a podobné)

Charakter: Tajomný, vážny a strašný... tieto tri slová sú akurát na opísanie jeho vlastností, čo sa povahy týka. Dokáže sa zasmiať, ale iba na hrozných veciach, ako smrť svojho nepriateľa. Nesmúti, nepociťuje bolesť. Nieje súcitný, nieje milý, jednoducho je to taký prízrak...

Krátka história: Zed bol kedysi normálny. Bol to malý chlapec, sirota, ktorý sa dostal do kláštora kde bolo veľa zvláštnych ľudí. Už tam spoznal slová ako mágia, kúzla, čary. Od mala ho to zaujímalo, vždy behával s nejakým z tých, čo akési čary prevádzali, a občas sa aj snažil niečo naučiť. Až do jedného dňa, kedy už bol o dosť starší, okolo 15 ročný chalan. V tú noc vytvoril niečo, čo ešte nikdy nikto. Vytvoril totiž druh mágie, ktorá sa špecializovala na ovládanie tieňu. Či už vlastného, alebo dokonca aj vytvorenie nových tieňov. Túto schopnosť okamžite ale začal pred každým skrývať, a tajne ju študoval po nociach viac a viac. Tento režim trval nejaké dva roky, než sa z neho stal posadlý mág, ktorý chce dosiahnuť svoje na maximum. Už to dokonca ani neskrýval, začal proste vytvárať rôzne tmavé veci, tiene, hýbať vlastným tieňom... a to aj pred zrakom druhých. Krúžila okolo neho čierna aura, ktorá každým kúzlom bola hustejšia a hustejšia. Nakoniec, v priebehu pár sekúnd, sa z neho stalo niečo ťažko uveriteľné. Jeho telo zostalo celé, doslova celé čierne. Jeho oči žiarili na červeno, a z jeho tela sa akoby vyparovala tá čierna temná farba, čo bol ale pravdaže iba efekt celého jeho výzoru. V chráme nastala panika, všetci sa hrnuli preč pod strachom, čo všetko Zed môže spraviť. Behom krátkej chvíle ostal Zed sám uprostred veľkej haly, na zemi bolo pár mŕtvol, ľudia, ktorých stihol zložiť a usmrtiť. Viac ale nastal len pokoj, ktorý zostal niekoľko desiatok rokov. Po nich sa ale Zed vrátil už ako niečo, nie niekto. Jeho kroky teraz sprevádza trenie shurikenov na jeho chrbte, jeho obete umierajú pod zvukmi čepelí, ktoré vystrkuje z rúk, a veľmi rád straší ľudí smiechom alebo tým, že sa len tak objaví a nikto vôbec netuší, čo je vlastne zač... tí kto to ale vedia, si na neho dávajú veľký pozor.

BOS: Str- 5 Def-4, Int- 3, Res- 3, Spd- 3, Stm-3

Výbava: 2x stredne veľké shurikeny, dvojité čepele na ruky, tenké brnenie, červené špeciálne oblečenie, helma.
Spoiler:
Zed Lol__zed_the_master_of_shadows_by_missmaddytaylor-d5koskb


Naposledy upravil Zed dňa So 8 jún - 10:13, celkom upravené 1 krát.
Zed
Zed
LVL1

Počet príspevkov : 6

Návrat hore Goto down

Zed Empty Re: Zed

Odoslať pre Salleham za So 8 jún - 7:35

Skús v schopnostiach opísať trocha viac toho.
A povolanie Bojovník, predpokladám

A BOS musí byť 21...
Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

https://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Zed Empty Re: Zed

Odoslať pre Salleham za So 8 jún - 10:14

Povolené
Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

https://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Zed Empty Re: Zed

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.