Path of Heores
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kováč

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kováč - Stránka 2 Empty Kováč

Odoslať pre Alex Inferno So 8 jún - 17:46

First topic message reminder :

Kováč - Stránka 2 Budovatrpaslik
Legálny názov je kováčska dielňa ale tento dedko vie čo chce. Už od dávna využíva ľudí na to aby mu zháňali veci a ako odmenu za to im dáva materiál na výrobu rôznych vecí. Ak by ste mali záujem tento dedko stále hľadá niečo nové a samozrejme veľmi dobre ukryté.
Kováč - Stránka 2 Stone_1_i00Oprava jedného kusu veci - 2x Kováč - Stránka 2 Etc_ancient_adena_i00


Naposledy upravil Alex Inferno dňa Po 8 júl - 21:41, celkom upravené 2 krát.
Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down


Kováč - Stránka 2 Empty Re: Kováč

Odoslať pre Firel Pi 21 jún - 6:31

Firel
Je pravda, že cestování na velkou vzdálenost není jednoduché. Ale díky své minulosti se naštěstí vyznám v okolí.
Vzal jsem si tedy svitek, schoval ho někam pod plášť a naposled se ještě promluvil.
Piscaria tedy. Naschle a díky za radu.
Když jsem odcházel bylo mi celkem líto toho týpka. Vypadal použitelně ale ta malá mu první dojem kazila.
Každopádně jsem ale šel kolem něj, kdyby náhodou chtěl prohodit pár slov.
Firel
Firel
LVL2

Počet príspevkov : 42

Návrat hore Goto down

Kováč - Stránka 2 Empty Re: Kováč

Odoslať pre Zed So 22 jún - 18:26

Ani neviem, čo ma sem zaviedlo, no asi som teraz nemal kam ísť. A tiež, čo robiť. Čiže ma kroky zaviedli za jedinou osobou, ktorá tieto dva problémy mohla u mňa vymazať. Kováč a lá dedko! Len tak znenazdajky som sa objavil pred ním, hľadeli na neho moje "zvláštne" oči, keďže cez masku mi nešlo vidieť v podstate nič okrem svetla v očiach, a vlastne som iba mlčal. Tak trochu som čakal, hoc neviem prečo, že prvá reakcia bude od neho.
Zed
Zed
LVL1

Počet príspevkov : 6

Návrat hore Goto down

Kováč - Stránka 2 Empty Re: Kováč

Odoslať pre NPC Ne 23 jún - 14:59

Kováč


,,Aaaa, to som si mohol myslieť... dúfam, že aj ty hladaáš nejakú prácu." typoval Kováč. ,, Ale našťastie pre teba aj jednu mám. Chod do Petra. V centre vyhľadaj obchodníka s ovcím s Meno Parel. Povedzmu, že som ťa poslal a on ti povie, čo máš robiť."
Viac už nepovedal, otočil sa preč a vyšiel von, na čerstvý vzduch. Tam sa postavil ku kôpke dreva a začal ho rúbať.
NPC
NPC
LVL2

Počet príspevkov : 56

Návrat hore Goto down

Kováč - Stránka 2 Empty Re: Kováč

Odoslať pre Alex Inferno Po 24 jún - 11:01

Tss , ignoruje ma ? Pozrela som na Steaka. Tak nič no ja si ho ešte nájdem. Nahodila diaboľský pohľad a pohladkala Steaka po hlave. Tak Steak ideme plniť úlohu. Tešíš sa ? Opýtala som sa a Steak len prižmúril oči a pokýval hlavou.
(PRESUN)
Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Kováč - Stránka 2 Empty Re: Kováč

Odoslať pre Firel Po 24 jún - 16:18

Firel
Ten divný chlápek si nechtěl pokecat, a ta dívka co na něj furt řvala ho chvíli na to taky opustila.
Takže jsem se tedy i já vydal na cestu za svím cílem. Aniž bych se otočil jsem tedy vyrazil do města.
Firel
Firel
LVL2

Počet príspevkov : 42

Návrat hore Goto down

Kováč - Stránka 2 Empty Re: Kováč

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.