Zack Stormblade

Goto down

Zack Stormblade Empty Zack Stormblade

Odoslať pre Zack Stormblade za Št 27 jún - 8:59

Meno: Zack Stormblade

Vek: 22

Pohlavie: Muž

Rasa: Človek

Povolanie: Zaklínač (nájomný lovec netvorov)

Zameranie: Umenie boja s obojručným mečom / Mágia blesku

Schopnosti:

Zackova najsilnejšia stránka spočíva v jeho sile a rýchlosti. Zack strávil dlhé roky tréningu so svojim obojručným sekáčikom, je to špeciálny meč aký dokáže používať len málokto. Dá sa povedať že bol vytvorený pre boj s veľmi veľkými nepriateľmi ako sú orkovia,trolovia,prízraky či dokonca ohavný démoni. Je naozaj obrovský pre človeka, no jeho čepeľ je dostatočne tenká a precízne spracovaná. Rezné vlastnosti tohto meča sú naozaj niečo, nehovoriac o vzdialenosti 2-3 metrov z ktorej môže Zack útočiť pri boji na blízko. Sústredí sa na rôzne kombá a ako podpornú časť využíva bleskovú mágiu. Zahrňuje kúzla hlavne na útok, zvýšenie efektivity meča a podobne. Zack trénuje najme svoju rýchlosť aby jeho útoky neboli tak pomalé a s drtivou účinnosťou zbrane takmer nezastaviteľné.

Charakter:

Čo sa týka výzoru je to celkom pohľadný mladý muž. Má dlhé čierne vlasy ktoré mu neprekážajú v boji ale zlepšujú jeho imidž. Nosí ľahké brnenie a jeho oblečenie je v celku voľné preto je dosť ľahko zraniteľný. Jeho povaha sa odzrkadlila na jeho minulosti. Je to neutrálna postava aká sa neprikláňa na žiadnu stranu a myslí na seba a nato ako sa dostať z každej situácie čo najlepšie a ako správny žoldák aj čo najvýhodnejšie. Takže je to osamelý človek, nie moc komunikatívny. Má však zmysel pre česť a keď dá niekomu svoje slovo, urobí preto naozaj všetko aj za cenu svojho života. Ženy na ňom majú radi jeho záhadnosť.

História:

         Zack sa narodil mimo túto zem a jej problémy, vyrastal totiž na severe, v zasneženej časti sveta kde ľudia žijú v izolovaných skupinách a prežívajú najme z lovu zvere. Zackov otec bol kovár, ale nie hocijaký kovár, bol známy po celej zemi ako jeden z najlepších a mnohý bojovníci ho hľadali aby im ukoval zbroj alebo zbrane. Zack rástol a začal naberať na sile. Kruté podmienky tohto kraja ho naučili dávať si pozor, prežiť v divočine a spoliehať sa na svoje zručnosti. Tak Zack žil do svojich 15 rokov.

         Na tieto narodeniny si ho otec zavolal a daroval mu vlastnoručne ukovaný meč. Bol obrovský a jeho čepeľ nebola z obyčajného železa, bola to proste geniálna práca majstra kovára. Zack však meč nedokázal zodvihnúť od zeme, nieto s ním bojovať. Zdal sa úplne zbytočný. Zack ale stále myslel na slová jeho otca keď ten meč dostal. "Keď s ním dokážeš bojovať, staneš sa naozaj dospelým." Zack chcel dokázať otcovi že už nieje malý chlapec tak prijal jeho výzvu. Zack sa navyše stretával s jedným členom osady, ktorý sa zaujímal o mágiu a Zack mal tú možnosť pochopiť jej základy aby sa v nej mohol v budúcnosti začať zaoberať. Denne trénoval a jeho telo mohutnelo a najme jeho ruky. V 17 ho dokázal udržať v rukách a dokonca s ním aj zaútočiť. Otec si ho dobre všímal a keď zbadal jeho pokroky povedal mu načo bol ten meč ukovaný. "Zack, ukoval som ten meč pre teba lebo viem že len ty dokážeš udržať jeho rukoväť. Je dôležité aby si trénoval viac a viac. Bol vytvorený tak aby dokázal zastaviť útok démona, ale aj tak aby dokázal démona rozseknúť na dve polovice, no čaká ťa ešte veľa tréningu ak chceš mať raz takú moc." Dni však plynuli ďalej. Na severe sa začalo hovoriť niečo o nákaze, ktorá sa šíri zo severu, bolo jasné že je to práca démona. V jednej noci bolo počuť strašný hukot ktorý zobudil Zacka aj jeho otca. Uchopil kopiju a postavil sa pred dvere a rozkázal Zackovi nech sa skryje. Potom sa však všetko zomlelo. Ohavný medveď z ktorého vyliezali červy ktoré ho zožierali z vnútra. Choval sa ako zmyslu zbavený a zaútočil na osadu. Zackov otec chránil svoju rodinu no nebol to bojovník a tak ho medveď zabil. Zack to videl a nedokázal tomu zabrániť, bál sa. Medveď nakoniec odišiel z dediny a zanechal niekoľko mrtvých. Zack už nemal na tomto svete nikoho a rozmýšľal nad tým prečo vlastne ďalej žiť. Chystal sa navždy opustiť sever a vydať sa na juh, aby zabudol na minulosť. Vtedy však uchopil do rúk meč a spomenul si načo bol ten meč vytvorený, to čo si jeho otec želal. Chopyl sa teda meča a vyrazil, vyrazil na lov. Asi týždeň pátral po medveďovi a nakoniec ho aj našiel v odľahlej časti hôr, kde by rozumný človek nikdy nevkročil, leda tak samovrah. Konečne našiel čo hľadal. Stáli tam proti sebe s jediným cieľom, zabiť jeden druhého. Medveď sa v plnej rýchlosti vyrútil po Zackovi, ten vytasil svoj meč a dvihol ho nad seba. Vyčkával kým bude bližšie. Bol už vo vzdialeností asi 5 metrov, keď sa Zack rozbehol proti nemu , presunul meč za chrbát aby sa dokázal zahnať a potom čo najsilnejšie sekol. Sekáčik sa zasekol niekde v polke medveďovej hlavy. Červy ktoré požierali stále jeho telo začali vyliezať a vytvárali postavu démona, ktorý mal podobu veľkého červa. Keď sa červ zhmotnil ihneď sa vrhol po Zackovi, ten však neváhal a znovu sa zahnal mečom a presekol červa na dve polovice. V tej chvíli bolo jasné kto je víťazom.

        Zack pomstil smrť svojho otca.  Vedel že podobných démonov a netvorov je viac, preto sa rozhodol že naozaj pôjde na juh. Za peniazmi, ale aj za vedomosťami. Jeho prvým cieľom je ovládnuť svoju vnútornú silu, takzvanú mágiu. No aby prežil potrebuje príjem peňazí ktorý získava zo zabíjania netvorov. Preto cestuje po tejto zemi a hľadá svoju cestu, pre ktorú prišiel na tento svet.

BOS: Str- 6 Def-2, Int- 3, Res- 2, Spd- 5, Stm-3


Naposledy upravil Zack Stormblade dňa So 29 jún - 10:57, celkom upravené 1 krát.
Zack Stormblade
Zack Stormblade
LVL1

Počet príspevkov : 9

Návrat hore Goto down

Zack Stormblade Empty Re: Zack Stormblade

Odoslať pre Alex Inferno za Št 27 jún - 17:22

Povolanie jedine tak bojovník , žiadny zaklínač ani nájomný lovec netvorov, keďže tu sa môže zabíjať každý s každým. A ešte jedna vec , tu su neni žiadny démoni a medveď , ktorého požierajú červy (ako námet z Princezná Mononoke) je mi to síce jedno , keďže to mohol byť mág , ktorý mohol ovládať červy atď. Takže to nepotrebuje edit. Mágia blesku? Fajn môžeme to brať ako "vnútorná sila" ale viac ako 2 slovami to tu nebolo bližšie definované , čo to je a sám od seba to pravdepodobne asi nevie. Mohol by ho tú jeho "vnútornú silu" učiť otec alebo niekto iný alebo ten koniec histórie aspoň trochu rozveď lebo ti povolím max ten boj s mečom Very Happy

________________________________
BOS:

Str- 1

 Def-2
 Int- 5
Res- 4
Spd- 5
 Stm-4

Kúzla:

Energy blast / Industria inspiratione - lvl 1
Energy walk / Industria walk - lvl1
Protectione - lvl2
Wave / Unda - lvl2

Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Zack Stormblade Empty Re: Zack Stormblade

Odoslať pre Zack Stormblade za Št 27 jún - 20:33

Začnem od začiatku a pekne to očíslujem, môžeš to brať ako nesúhlas lebo to aj tak je, čítal som pravidlá a najme si to porovnával už zo schválenými aby som vedel ako postupovať ďalej.

1. Nechápem sťažnosti na výber povolania, videl som tu kartára,tieň a staviteľa ktorý sú schválený a tiež sa môžu zabíjať každý s každým. Nieje to žiadny bojovník ani mág, proste to ale vyjadruje schopnosti postavy. Bojovník/mág by mohla byť alternatíva, no čo by to zmenilo na jeho schopnostiach a vlastnostiach aké ostanú.
2. Nevidel som nikde žeby existenciu týchto stvorení ako démoni boli niekde na stránke vyvrátené. No ide o fantasy žáner, plný kúziel, elfov, čarodejníc a podobných bytostí. Nehovoriac o schválenom charakteru tieňa, ktorý mi dal o dôvod viac myslieť si že si to môžem dovoliť a myslím že oprávnene.
3. Pri mágii blesku sa musím znovu pozastaviť. Nechápem o akej vnútornej sile to hovoríš, tak ako mág dokáže zoslať ohnivú guľu, tak mág dokáže zoslať aj napríklad reťazový blesk. Mám vari začať volať reťazový blesk mágia vetru alebo nebodaj niečo iné? Very Happy Bližšie definované je to pri kúzlach Wink pri kúzlach priznávam že som mohol urobiť chybu. Taktiež ešte na svoju obranu by som poukázal na kartára či iné postavy. Všetky možné mágie sa moc nedajú zaradiť to nejakých 6-7 kategórii.
4. Tá história nieje rozvedená lebo ju ešte vôbec nevie, plánoval som sa učiť mágiu v príbehu, nájsť niekoho kto ma ju naučí používať, preto je až od lv 2 som začal s kúzlami blesku a podobne. (viac v kúzlach)

Takže môj názor, ak som niečo zle napísal tak mi poukáž nato čo nieje pravda Wink
Zack Stormblade
Zack Stormblade
LVL1

Počet príspevkov : 9

Návrat hore Goto down

Zack Stormblade Empty Re: Zack Stormblade

Odoslať pre Alex Inferno za Pi 28 jún - 19:24

Zack Stormblade napísal:Jeho prvým cieľom je ovládnuť svoju vnútornú silu, takzvanú mágiu.

1. Ako je písané vnútorná sila je pre teba mágia tak neviem o čom si kecal ty Very Happy
2. Nájomný lovec démonov.... Čítal si príbeh ? Ak by si ťa niekto najal aby si zabila boh vie koho , tak by si ťa kráľ našiel a už by si asi nebol .... Takže pre mňa za mňa si tam nechaj zaklínač , keď už si čítal všetky ostatné povolania ... Aj tak je jedno aké si povolanie Very Happy
3,4. Takže kto ťa to bude učiť v hre ? Very Happy Prosím ťa musíš sa vyhýbať mestám , strážcom za chvíľu aj vrahom a keďže si odišiel z tvojej zeme ťa to nikto iný nenaučí a nikto iný tu blesk neovláda. Very Happy Jediné čo chcem je aby si uviedol do histórie , že ťa tvoj otec učil aspoň základy tvojej mágie a potom si sa vylepšil Very Happy Ďakujem za pochopenie Very Happy

________________________________
BOS:

Str- 1

 Def-2
 Int- 5
Res- 4
Spd- 5
 Stm-4

Kúzla:

Energy blast / Industria inspiratione - lvl 1
Energy walk / Industria walk - lvl1
Protectione - lvl2
Wave / Unda - lvl2

Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Zack Stormblade Empty Re: Zack Stormblade

Odoslať pre Zack Stormblade za So 29 jún - 10:54

2. Prečo by ma mal kráľ potom nájsť? Very Happy čo sa tým spustí nejaké sledovacie zariadenie alebo ako? Very Happy
3,4. Takže ako hovoríš je to moja vnútorná sila respektíve schopnosť mágie. Nevidím dôvod prečo by som sa ju nedokázal naučiť aj sám a na druhej strane, prečo by vôbec niekto musel ovládať blesk, vysvetliť ako sa používa mana alebo proste táto nadprirodzená moc mi môže vysvetliť ktokoľvek kto ovláda akúkoľvek mágiu. Blesk je už len odvetvie, beriem to tak že u každého sa prejaví vnútorná sila inak, u niekoho ako oheň, u niekoho ako telekinéza u niekoho to môže byť nejaká spleť a u mňa je to proste blesk. A naučiť by ma to mohlo aj nejaké NPC proste, určite nie iný hráč, kedže mi ide o to aby bola postava originál.

Takže ak som správne porozumel pozmením čo sa týka toho že ma otec učil porozumieť mágii a dalšie chyby si už myslím uznal/a že tam niesu Wink
Zack Stormblade
Zack Stormblade
LVL1

Počet príspevkov : 9

Návrat hore Goto down

Zack Stormblade Empty Re: Zack Stormblade

Odoslať pre Firel za So 29 jún - 11:09

Proč by tě měl najít král? Protože hledá všechny trošičku mocnější jedince, ty potom zabije a vysosne jim tím jejich sílu Very Happy
Prostě magor kterýho když potkáš tak začínáš tvořit novou postavu XD
Firel
Firel
LVL2

Počet príspevkov : 42

Návrat hore Goto down

Zack Stormblade Empty Re: Zack Stormblade

Odoslať pre Zack Stormblade za So 29 jún - 11:15

Dobre ale nič to nemení na tom , že povedzme ked ty prídeš do mesta a budeš počuť o tom že niekto ohrozuje dedinu nejaký démon, tak môžeš súkromne potichu ponúknuť svoje služby. Vykonáš prácu dostaneš zaplatené, nikto o ničom nevie a život ide dalej, kráľ nás sleduje tak či onak Wink

A takto sa chcem opýtať či ty démoni a podobne tu fakt budú, lebo myslím že mi to potom bude zbytočné a radšej to zmením napríklad len na žoldáka. Celkovo som mal nejakú predstavu o tej postavy a teraz sa mi trocha stratila.
Zack Stormblade
Zack Stormblade
LVL1

Počet príspevkov : 9

Návrat hore Goto down

Zack Stormblade Empty Re: Zack Stormblade

Odoslať pre Firel za So 29 jún - 11:28

No, můžeš si tam podle mě nechat lovce démonů. Sice ti to brutální většinu hry bude k ničemu.
Ale kdo ví, třeba král slupnul nějakýho vyvolávače démonů. A když tvoje techniky budou proti démonům mocnější než normálně.
Řekněme že by to prostě v tu chvíli nikdo nečekal Very Happy

Ale jstli tam chceš mít něco jinýho tak je to na tobě.
Firel
Firel
LVL2

Počet príspevkov : 42

Návrat hore Goto down

Zack Stormblade Empty Re: Zack Stormblade

Odoslať pre Alex Inferno za So 29 jún - 15:20

Pre mňa za mňa si v povolaní nechaj aj nájomný lovec Very Happy Ale ak ťa už najme kráľ a zistí , že si mág tak tvoja smola Very Happy A určite budú aj nejaké mystické stvorenia ale o tom potom Very Happy
Povolené

________________________________
BOS:

Str- 1

 Def-2
 Int- 5
Res- 4
Spd- 5
 Stm-4

Kúzla:

Energy blast / Industria inspiratione - lvl 1
Energy walk / Industria walk - lvl1
Protectione - lvl2
Wave / Unda - lvl2

Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Zack Stormblade Empty Re: Zack Stormblade

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.