Mapa

Goto down

Mapa Empty Mapa

Odoslať pre Alex Inferno za Št 27 jún - 17:54

Mapa:
Mapa Rzr0

Petrum - Krajina vysokých hôr. Významná hlavne svojim nerastným bohatstvom , ktoré sa tu ťaží vo veľkých množstvách. Tiež je to však najstráženejšia oblasť pretože tu vojaci dávajú pozor na ťažbu a hlavne je táto oblasť najviac vzdialená od hlavného kráľostva.

Arraca - Miesto , kde kedysi žilo najviac mágov a prekvitala tu celá kultúra sveta. Nachádza sa najbližšie ku kráľovstvu a väčšinou tu prevládajú nížiny a hlavne je tu veľa miest (mestá).

Usiana - Najvia vojensky zničená oblasť. Ostali tu hlavne ruiny a jedna obrovská oblasť , ktorá vznikla po najväčšej vojne v tejto oblasti. Okrem hlavného mesta sa tu pomaly nenachádza nič. Avšak aby túto "nudu" kráľ prerušil vytvoril tu obrovské kúpeľe kam chodievajú najbohatší ľudia na svete.

Piscarium - Mesto jazier a oblasť bohatá pre svoju úrodu. Odtiaľto sa prevážajú plodiny až do samotného kráľovstva a preto sa tu postavil veľký prístav.

Čierné plochy nad oblasťou Petrum - Sú to vlastne ostrovy , z ktorých sa využíva len jeden a aj to ten najväčší. Aby sa sem niekto dostal musel by sa plaviť z petrumského tajného prístavu , ktorý však poznajú len zasvetený ľudia. (účel bude čoskoro vysvetelný). Ostatné čierne oblasti sa zatiaľ nevyužívajú.

________________________________
BOS:

Str- 1

 Def-2
 Int- 5
Res- 4
Spd- 5
 Stm-4

Kúzla:

Energy blast / Industria inspiratione - lvl 1
Energy walk / Industria walk - lvl1
Protectione - lvl2
Wave / Unda - lvl2

Alex Inferno
Alex Inferno
LVL2

Počet príspevkov : 62

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.