Noemi Trojsuko

Goto down

Noemi Trojsuko Empty Noemi Trojsuko

Odoslať pre Noemi Trojsuko za Ne 7 júl - 14:09

Meno:
Noemi Trojsuko

Prezývka:
Purgatorys guardian


Vek:
1500 (Vo svete ľudí nie je ani desať minút xD)


Pohlavie:
žena


Rasa:
démon


Povolanie:
Bojovník s claymorom.


Zameranie:
Temný rytier. Inak povedané démon v podobe človeka navlečený v ťažkom brnení s claymorom, teda obojručným veľkým mečom prispôsobeným hlavne na využívanie jeho váhy a veľkej sily jeho nositeľa. Temný rytier je zameraný hlavne na brutálnu silu, zúrivým zbesilím štýlom boja, to znamená že je tým nebezpečnejšia, čím viac sa rozzúri.


Schopnosti:
Noemi je hlavne bojovník určený na boj na blízku a strednú vzdialenosť. Popravde si aj cez veľký rozsah meča drží nepriateľa dosť pri tele. Je totiž celkom jedno či nepriateľa rozsekne na poli z trocha väčšej vzdialenosti, alebo či ho uspí kovovou rukavicou s nasadenými bodcami. Už z prvého pohľadu je každému jasné že Noemi nie je práve najslabšia. Čo je trocha divné je aj jej rýchlosť. Má ju naozaj vyvinutú no vďaka noseniu ťažkého brnenia je to jedna zo schopností na ktoré si až tak nelipne. Využíva hlavne sekvencie s obojručným mečom ktoré nie sú tak úplne predvídateľné a hlavne je takmer každá jedna smrteľne nebezpečná. Inteligencia.. celkom veľký kameň úrazu. Ona sa s týmto ponáša skôr na nejakého barbara. Ovláda len jeden jediný jazyk a aj tomu nerozumie 90% ľudského sveta a aj vo svojom vlastnom jazyku nedokáže písať či čítať. O počítaní ani nie je reč, zväčša sa to zasekne na päťke a následuje vybuchnutie jej vlastných nervov s demoličnými účinkami do jej okolia.


Charakter:
Nie je divu že to Noemi nemá v hlave tak úplne v poriadku. Na prvý pohľad je naozaj normálna, viac menej.. Klasický bojovník ktorý sa sem tam v boji naštve. Pravda je však taká že je dosť labilná čo sa zúrivosti týka. Pre ňu je to však dosť podstatné aj čo sa týka jej schopností. Čím je totiž zúrivejśia, tým horšie to je pre jej nepriateľov. Dokážu ju viac menej naštvať aj maličkosti a je veľmi ťažké upokojiť ju. Práve pre to sa jej dosť ľudí strání, ona moc nerozlišuje medzi podpichovaným zo srandy alebo skúšaniu jej nervov, oba pri oboch prípadoch by najradšej tasila meč a rozdrtila všetko v jej blízkosti. Sama o sebe sa však snaží zostať pokojná. Aj keď je hnev jej primárnou vlastnosťou, nedá sa povedať že by ho mala príliš v láske. Chcela by sa naučiť kontrolovať no zatiaľ jej to príliš nejde.


História:
Nie je veľa ľudí ktorý veria v očistec. Popravde je až príliš veľa naboženstiev s príliš veľa názormi na čo samotný očistec viac menej úplne stráca svoj význam. Ten však existuje. Aj keď sa nedá povedať že by tam išli duše len tých zlých ľudí. Očistec, podsvetie.. peklo.. každý tomu dáva svoj vlastný názov. Isté je však len to, že odtiaľ pochádzajú démoni a viac menej všetky zlé veci, ktoré sa na svete vyskytujú. Odtiaľ samozrejme pochádza aj Noemi. Nepamätá si nič zo svojho predošlého života. Pamätá si len samú seba, ako sa raz prebrala na mieste ktoré bolo horšie než hocijaká doterajšia nočná mora ktorú kedy mala. Prvý krát pocítila strach, po tom ju však zaskočil druhý pocit.. páčilo sa jej to, páčili sa jej tie zúfalé výkriky, hororová atmosféra a trpiace výrazy ľudí v jej okolí. Vtedy si ešte tak úplne neuvedomovala, že je démonom. Ona samotná bola už od svojho stvorenia v očistci viac než „silná“. Keby jej to ostalo až do dňa, keď vstúpila na zem, niekto by si to pravdepodobne poriadne zlízol. Sama o sebe bola pohltená bojom a krvou svojich nepriateľov. Zabíjala všetko a všetkých čo jej do cesty prišlo. Či už to bol démon, nejaké démonické stvorenie alebo ľudia a mágovia ktorý sa nejakým zázrakom do očistca dostali. Jej schopnosti časom nadobudli úrovne arcidémona a práve v tom sa uistila vo chvíli, keď jedného z démonickej „smotánky“ naozaj dokázala zabiť. Ešte dnes by jeho telo našli nabodnuté na skalách vo svete démonov, na mieste, kde s ním Noemi svoju malú osobnú vojnu vyhrala. Svojho nového postavenia si popravde vôbec neužívala. Ju predsa len zaujímala len jedna jediná vec. A ako to už chodí aj vo svete ľudí, začínala byť nepohodlná. Dostala tytul Purgatorys guardian, ako strážnik očistca a jeden z najsilnejších bojovníkov, ktorý tam vtedy vstúpil. Nebola však nikdy prílIš chytrá a tiež sa nedalo hovoriť o nejakých spojencoch. Oklamali ju, teoreticky aj zradili no ona nikdy zradu nebrala ako niečo zlého, skôr prirodzeného, hlavne čo sa démonov týkalo. Jedného krásneho dňa ju uzavrela skupinka arcidémonov svojou mágiou do istého kruhu, ktorý sa mal čoskoro stať jednosmernou cestou do sveta ľudí. Samozrejme jej nenechali jej silu. Nemohli si ju však zobrať, nemohli jej ju proste vysať bez možnosti návratu, takto to v danej situácii nefungovalo. Dokázali ju len potlačiť a vložiť do jej meča a brnenia. Jej sila sa začala rovnať obyčajnému človeku.. a bol to práve hnev, bezboźná zúrivosť ktorá ju pri celom tomto procese sprevádzala. Bol to práve ten jeden jediný pocit, ktorý aspoň malú časť jej sily vedel v prípade nutnosti uvoľniť.. ona sa však dostala do sveta ľudí a mala len jediný majetok.. v podstate len dve veci na prvý pohľad dosť nepoužiteľné. Čierny meč ktorý vyzeral ako zhrdzavená haraburda a čierny náramok ktorý bol jediný predmet, čo jej z jej brnenia ostal. Nestratila len pamäť, ale zároveň jej zapečatili silu ktorú zhromažďovala cez jedno milénium v jej vlastnom meči.


BOS: 
Str- 6 Def-4, Int- 1, Res- 1, Spd- 5, Stm-5 
Claymore
+1STR


Naposledy upravil Noemi Trojsuko dňa Št 18 júl - 14:57, celkom upravené 2 krát.
Noemi Trojsuko
Noemi Trojsuko
LVL1

Počet príspevkov : 17

Návrat hore Goto down

Noemi Trojsuko Empty Re: Noemi Trojsuko

Odoslať pre NPC za Ne 7 júl - 14:54

POVOLENÉ
NPC
NPC
LVL2

Počet príspevkov : 56

Návrat hore Goto down

Noemi Trojsuko Empty Re: Noemi Trojsuko

Odoslať pre Firel za Ne 7 júl - 18:43

Jj tahle postava je moc pěkná Very Happy
Opravdu rád bych cestoval s démmonkou :3
každopádně nevím jestli je síla 1 dobrá volba o.O
Firel
Firel
LVL2

Počet príspevkov : 42

Návrat hore Goto down

Noemi Trojsuko Empty Re: Noemi Trojsuko

Odoslať pre Noemi Trojsuko za Po 8 júl - 19:59

Taakže edit..
Noemi Trojsuko
Noemi Trojsuko
LVL1

Počet príspevkov : 17

Návrat hore Goto down

Noemi Trojsuko Empty Re: Noemi Trojsuko

Odoslať pre NPC za Po 8 júl - 21:07

POVOLENÉ
NPC
NPC
LVL2

Počet príspevkov : 56

Návrat hore Goto down

Noemi Trojsuko Empty Re: Noemi Trojsuko

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.