Ahri

Goto down

Ahri Empty Ahri

Odoslať pre NPC za Št 18 júl - 8:33

Meno:
Ahri

Vek:
29

Pohlavie:
Žena

Rasa:
Mačka- podoba človeka

Povolanie:
Mág

Zameranie:
Mačacie srdce

Schopnosti:
Mačacie srdce
Ahriine schopnosti spočívajú v mačacích útokoch. Ako škrabnutie, premena na mačku.. či podobné útoky... taktiež však útočí svojimi zvodnými útokmi, čím si vie opantať mužské pohlavie.

Charakter:
Vyplní hráč v odpovedi

História:
Na rozdiel od všetkých ostatných líšok, ktoré kedy pobehovali po lesoch južnej Usinie, Ahri vždycky cítila podivné spojenie s magickým svetom okolo nej; spojenie, ktoré sa nejakým spôsobom zdalo nekompletné. Hlboko vnútri seba cítila, že koža, do ktorej sa narodila, jej tak celkom nesedí a snívala o tom, že sa jedného dňa stane človekom. Jej cieľ sa zdal byť naveky mimo jej dosahu, kým ju náhoda nedohnal blízko ľudskej bitky. Bola to príšerná scenérie: zem prikrytá perinou z foriem zranených a umierajúcich vojakov. Cítila, ako je k jednému z nich priťahovaná - k zahalenému mužovi, vnútri pulzujúceho magického poľa, ktorého život sa rýchlo vytrácal. Pristúpila k nemu av tú chvíľu, ako by v jej mysli niekto niečo spustil, niečo, čo sa naťahovalo k umierajúcemu mužovi spôsobom, ktorému nedokázala porozumieť. Esencia jeho života sa vliala do jej, prinášajú so sebou neviditeľná, magická vlákna. Ten pocit bol neprekonateľne opojný. Ako tá vízia pomaly slabla, s radosťou zisťovala, že sa zmenila. Jej hebká biela srsť sa stiahla, zmenšila svoju dĺžku a jej tela bolo dlhé a pružné, v tvare ľudí, ktorí ležali rozprášení okolo nej.

Avšak, aj keď vyzerala ako človek, vedela, že tá premena nebola naozaj dokonalá. Ako tá nejmazanější bytosť sa začlenila do ľudskej spoločnosti a využívala svojho novo nadobudnutého daru krásy na priťahovanie nič netušiacich mužov. Akonáhle raz okúsili chuť jej zvodného kúzla, mohla zožrať esenciu ich života. Požieranie ich túžob ju priviedlo bližšie k jej sna, ale čím viac brala životov, tým viac v nej vzrastal čudný pocit hlbokého žiaľu. K určitým činnostiam mala také výhrady, ktoré by jej ako líšku v živote nenapadali. Uvedomila si, že nedokáže plne potlačiť súženia svoje vyvíjajúcej sa morálky.ä

BOS:
Str- 2 Def-3, Int- 5, Res- 4, Spd- 4, Stm-3

Obrázok:
http://eune.leagueoflegends.com/sites/default/files/game_data/3.5.0.2/content/champion/portraits/103.jpg
NPC
NPC
LVL2

Počet príspevkov : 56

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.