Akali

Goto down

Akali Empty Akali

Odoslať pre Salleham za Št 18 júl - 21:34

Meno:
Akali

Vek:
24

Pohlavie:
Žena

Rasa:
Človek

Povolanie:
Bojovník

Zameranie:
Lesný strážca

Schopnosti:
Lesný strážca- Akali dokáže veľmi  efektívne bojovať v lesnom prostredí medzi stromami. Ľahko sa vie kamuflovať, či dokonca využiť silu lesa proti nepriateľovi. Pri boji používa 3 lianové kosáky, s ktorými nielen útočí priamo ale taktiež vďaka nim vytvára svojmu protivníkovi prekážky. Vo svojej konečnej fáze, ak sa ocitne v neznámom prostredí, dokáže vyvolať obrovský bambusový les kolosálnych výšok a rozmerov.

Charakter:
Vyplní hráč

História:
Na Tajných ostrovoch existuje istý prastarý poriadok - Kink - ktorého poslaním je strážiť rovnováhu síl. Poriadok a chaos, svetlo a temnota - všetko musí existovať v dokonalej harmónii. Hlavnou zbraňou Kink sú tri tieňový bojovníci, ku ktorým patrí aj Akali. Ich posvätnou povinnosťou je starať sa o takzvané Prerezávanie stromov - teda o likvidácii všetkých ľudí, ktorí ohrozujú rovnováhu síl v Kráľovstve.
Akali je talentovaná bojovníčky. Jej matka ju začala cvičiť v umení boja hneď, ako dokázala zovrieť ruku v päsť. Tvrdý a neľútostný výcvik bol postavený na jednoduchom základnom princípe: "Robíme, čo je potrebné urobiť". Keď bola vo veku iba 14 rokov prijatá do poriadku Kink, dokázala už jediným úderom ruky roztrieštiť oceľový reťaz. Všetkým bolo jasné, čo bude nasledovať - stane sa nástupcom svojej matky ako Fist of Shadow (Tieňová päsť). Vďaka tomuto postavenie musela vykonať mnohé činy, ktoré by nie všetci mohli považovať za nemorálne, ale Akali sa vždy držala základného princípu, ktorý jej vštepila jej matka. Teraz, spolu so svojimi druhmi Shen a Kennen, bojuje za udržanie rovnováhy V Kráľovstve.
Fist of Shadow útočí Priamo zo samotnej smrti. Rovnováhe nemôžete odporovať!

BOS:
Str- 4 Def-3, Int- 2, Res- 4, Spd- 5, Stm-3

Obrázok:
http://eune.leagueoflegends.com/sites/default/files/game_data/3.5.0.2/content/champion/portraits/84.jpg
Salleham
Salleham
LVL3

Počet príspevkov : 107

https://pohb.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.